Jelenlegi hely

Beiratkozás a szegedi bölcsődékbe - 2017. május 2-5.

A bölcsődei beiratkozás 2017. május 2-5. között lesz. Jelen beiratkozás azon szülők részére lesz, akik 2017. szeptember 1-től 2017. november 30-ig szeretnék gyermeküket beszoktatni a bölcsődébe. Beiratkozni a kiválasztott Bölcsődében kell.

A jelentkezéshez hozza magával:

  • az Ön és gyermeke lakcímkártyáját
  • a gyermek egészségügyi könyvét,
  • ha tartós beteg vagy ételallergiás, akkor arról szakorvosi vélemény fénymásolatát,
  • ha sajátos nevelésű, akkor a szakértői vélemény másolatát
  • munkáltatótól papírt, hogy visszaveszi vagy nyilatkozatot arról, hogy munkába fog állni
  • MÁK-tól a családi pótlékról igazolást
  • a rendszeres gyermekvédelmi kedvezményről határozatot
  • házi gyermekorvosi igazolást, hogy gyermeke egészségi állapota alapján bölcsődébe gondozható.

A jelentkezés elbírálása 2017. május 9-én lesz. Ezt követően fognak értesítést kapni: e-mailben vagy telefonon, ki lesz téve a bölcsőde ajtajára a felvettek névsora illetve a honlapon is fent lesz az aktuális bölcsődénél.

Jelentkezési lap letölthető ide kattintva!

Forrás: szegedbolcsode.eu

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

A gyömbérszörpről először a 90-es években hallottam, a Hupikék törpikék egyik „dalában”. Igaz, akkoriban a gyömbér még nem volt mindennapos vendég a boltok zöldséges pultján. Aztán ahogy egyre könnyebben hozzáférhetővé vált, úgy kedveltem meg én is egyre jobban.
Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Május végén és június elején országszerte virágzik a bodza, amely nemcsak az utak mentén és erdőszéleken illatozik, hanem igazi konyhai és házipatikai kincs is. Sokan ilyenkor indulnak kosárral bodzát szedni, hiszen néhány marék virágból egész évre elegendő szörp, tea vagy akár különleges finomság készülhet.
Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?
Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Ugrás az oldal tetejére