Jelenlegi hely

Szegedi Orczy István Általános Iskola

Cím: 6791 Szeged, Szent János tér 2-4.
Telefon: 62/547-010


Intézményvezető: Kádár Mihályné
Fenntartó: Klebelsberg Intézményfenntartó Központ

Hozzászólások

A gyermekem a 2.a osztályba jár, ngyon ügyeskedik,és elég jól tanul. De a tanár nénink egy szuper tanár néni, és köszönjük is neki a tanitást a sok munkát, törődést.

Mert a világ legjobb osztályfőnőkét kaptuk (Kiss Mónika), aki bearanyozza a gyerekek hétköznapjait!

Hogy miért szeretjük?Csodálatos osztályfőnök ,,igazi tyúkanyó",sok okos kisgyerek,nagyon jó kis összetartó osztályközösség.Röviden így jellemezném.:)

A lényeg lemaradt ! 2/a osztály Osztályfőnök:Kiss Mónika

Az én kisfiam ezt az iskolát elsősorban az osztályfőnök miatt szereti. Már az első találkozáskor elbűvölte őt Mónika néni. Kedves, aranyos, mindenben segítőkész, lelkes, de ugyanakkor igazságos és határozott is. Az biztos, hogy nagyon, de nagyon jól tud bánni a gyerkőcökkel. Egyébkénk a többi tanárról és az igazgató néniről is az a véleménye a fiamnak, hogy: kedvesek és nagyon aranyosak. Köszönjük az Szegedi Orczy István Általános Iskola pedagógusainak ezt a hozzállását.

Azért választottuk ezt az iskolát, mert az én dédmamám,mamám,tatám,anyukám természetesen testvérem és én is, ide jártak!!! Most a gyermekeim is ebbe az iskolába koptatják a padokat!!!Persze apukám sem akart kilógni a sorból, most ő jó pár éve itt  udvaros! A kisfiam 2.a osztályos tanuló és mikor választottunk,hogy hova fog járni az iskola nem volt kérdés,de a tanárnőnél a megfelelőt szerettük volna!Mivel Mátéka 4 éve cukorbeteg ezért speciális odafigyelést igényel!Az ovis évek alatt nem kapott meg ,de Mónika tanárnéninél teljes mértékben!!Úgy jött össze az osztály, hogy még rajtunk kívül 4 érzékeny gyerkőc van glutén,tej,tojás,színezék érzékenyek!!De ha ünnepség van akkor külön készíttet Mónika néni ennek az 5 gyerkőcnek sütit a cukrázdában!!!És ez csak egy töredéke az odafigyelésének!Az összes gyerek szereti és olyanok vagyunk ,mint egy nagy család!!!

Mi is szeretjuk ezt az iskolat , igaz nekunk  nehezkesen megy , de a tanarneniknek turelmenek  koszonhetoen lassu tempoba haladunk a csucs fele.Az osztalyfonokunk a 2a osztalye ,aki az osztalyt osszetartja nagy eredmenyekkel.Koszonjuk.

Szeretem az iskolánkat, mert nagyon családias intézmény. Felkészültek a tanárok, sok a program. Szerintem ideális iskola a kisfiam számára, nagyon szeret a 2/B-be járni.

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

5+1 Nem tucatajándék Valentin napra

5+1 Nem tucatajándék Valentin napra

Ha igazán egyedi és személyre szabott Valentin-napi ajándékot szeretnél, akkor érdemes olyat választani, ami nemcsak különleges, hanem érzelmileg is jelentőségteljes.
Nézzünk hóemberes filmeket!

Nézzünk hóemberes filmeket!

Tudtad, hogy január 18-án ünnepeltük a hóemberek világnapját? Ugyan igazi hó nem nagyon esett még idén, így elmaradt a hóemberépítés is, bekuckózni viszont ér. Remek választás olyan filmeket nézni, amelyek a hóemberekhez, a télhez és a téli csodákhoz kapcsolódnak.
Gyermekkori ekcéma: Okok, tünetek és kezelési lehetőségek

Gyermekkori ekcéma: Okok, tünetek és kezelési lehetőségek

A gyermekkori ekcéma, más néven atópiás dermatitisz, az egyik leggyakoribb bőrbetegség, amely már csecsemőkorban megjelenhet. Bár nem fertőző, a viszkető, száraz és gyulladt bőr jelentős kellemetlenséget okozhat a gyermekeknek és szüleiknek egyaránt. Az ekcéma hátterében genetikai és környezeti tényezők állhatnak, de megfelelő ápolással és életmódbeli változtatásokkal jól kezelhető.
Új lendület a második félévre: kreatív tanulási technikák, amiket érdemes kipróbálni otthon

Új lendület a második félévre: kreatív tanulási technikák, amiket érdemes kipróbálni otthon

Véget ért a tanév első fele, és már a szülők is kézhez kapták gyermekeik félévi értesítőjét az elért osztályzatokról. De mit tehetsz szülőként, ha a jegyek nem felelnek meg az elvárásaidnak? Hogyan támogathatod gyermekedet abban, hogy önbizalma és tanulási kedve kitartson a tanév hátralévő részében?
Ugrás az oldal tetejére