Jelenlegi hely

Minta Program - Karácsonyi Bödön Piac a Szeged Plazában

2018. december 9-10. (szombat-vasárnap)
A karácsonyi Bödön decemberben két hétvégén át várja a látogatókat a Szeged Plazában. A sok finomság és gyönyörű kézműves termék mellett a megszokott programokkal (kézműves foglalkozások, arcfestés) és sok-sok érdekességgel is készülnek az ünnepre.
A környék legszebb kézműves termékeit és termelői finomságait itt megtalálod! Csak olyasmit, amit mi is szívesen tennénk a fa alá vagy a karácsonyi asztalra!
 
2017. december 9-10. és december 16-17.
Nyitvatartás: 9:00-20:00-ig
Helyszín: Szeged Plaza (Szeged, Kossuth L. sgt. 119.)
 
A piac bent lesz, hogy kényelmes körülmények között nézelődhess. Se hó, se fagy ne gátoljon az ajándékok beszerzésében. A Plaza mélygarázsában ingyenes parkolás biztosított!
 
 
Programok:
December 9. ► VÉRADÁS a BÖDÖN PIACON! 
10:00-13:00-ig vár a Magyar Vöröskereszt Csongrád megyei szervezete a Szeged Plaza ételudvarában! 
A Bödön árusainak felajánlásával rendhagyó módon most MINDEN VÉRADÓ meglepetés csomagot kap, amiben apró "bödönös" ajándékokat talál! 
 
December 17. 11:00 ► Csiga Duó koncert
 
Ha érdekel, miféle csodákkal várunk idén, kövesd aktívan facebook és instagram oldalunk!
 
 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Ugrás az oldal tetejére