Jelenlegi hely

Egy életem: Szabó Kimmel Tamás az IH-ban

Az EGY ÉLETEM stand up sorozatban híres művészek állnak ki a színpadra és mesélnek az életükről, a számukra meghatározó pillanatokról és történetekről. Ezt többnyire nagyon viccesen teszik, bár olykor komoly pillanatok is megszületnek a színpadon. Mert a forgatókönyvet nálunk valóban az élet írja. 

Kimmel egy sztár. Egy szívtipró. Egy botrányhős, akivel nehéz dolgozni. Mondanak ilyeneket róla. De olyanokat is, hogy gondos apa, vicces barát és remek kolléga, akire mindig lehet számítani.

Ezen a stand up esten sok humoros történeten keresztül elmeséli, ő milyennek látja magát.

Engedjék el az aggódásukat: nem ártatlan báránynak!

Tomi mesél belső, önismereti útjáról, ami csak úgy hemzseg a stoptábláktól, záróvonalaktól és sebességkorlátozásoktól, mert itt minden látszat ellenére sem lehet száguldozni. Muszáj alaposan körülnézni: még fényes nappal ködlámpával zsákutcában is!  

Ez az est egy visszapillantó tükör, nézz bele vele együtt! Az önirónia és a humor garantált!

Szereplő: SZABÓ KIMMEL TAMÁS

Írta és rendezte: DEÉS ENIKŐ
Hang és fény: ÁCS ISTVÁN
Produkciós menedzser: FANTOLY NIKOLETT
Producer: LÉVAI BALÁZS

Jegyár:

  • 1-9. sor 7.900 Ft,
  • 10-18. sortól 5.900 Ft.

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Ugrás az oldal tetejére