Jelenlegi hely

Jön a Libegők Éjszakája!

Romantikus, csillagos éjszakán már 6 magyarországi libegő is nyitva tart majd sötétedés után is július 15-én. A Libegők Éjszakáján a zugligeti felvonó is várja a különleges nyáresti élményre vágyó látogatókat, akik nem csak a csillagokat, a kivilágított Budapestet is megcsodálhatják.

Utazz éjszaka a libegőn!

Az első Libegők Éjszakáját 2018-ban rendezték meg, amelynek az ötletét a nagy sikerű Sípályák Éjszakája adta. Idén már hat helyen, a Mátrában, a Bükkben, a Budai-hegységben, a Zempléni-hegységben és a Bakonyban várják a látogatókat.

Zugligeti Libegő

Tölts egy estét a Zugligeti Libegőn, Budapest éjszakai panorámájában gyönyörködve! Nyitvatartás: 19.00 – 01.00 (00.30 percig lehet a völgyállomásról a hegyállomásra utazni).

Tudnivalók: A rendezvény külön erre az alkalomra szóló 4000 Ft-os retúrjeggyel lesz látogatható. A jegyek már elővételben is megvásárolhatóak június 23-tól a Deák téri Földalatti Vasúti Múzeumban (Deák Ferenc téri metró aluljáró). 3 év alatti gyerekek díjmenetesen utazhatnak. Az elővételben el nem fogyott jegyek megvásárlására a rendezvény ideje alatt a Libegő jegypénztárában, a helyszínen lesz lehetőség. Csak készpénzért lehet jegyet vásárolni!

További információ

Vidéki helyszínek

  • Sípark – Mátraszentistván
  • Libegőpark - Lillafüred
  • Zemplén Kalandpark - Sátoraljaújhely
  • Síaréna Vibe Park - Eplény
  • Oxygén Adrenalin Park - Sástó

A szervezők minden érdeklődőt, kirándulót várnak a fenti helyszíneken. További részletes információk a rendezvény előtti héten leszek elérhetők a szervezők honlapján.

Forrás

- Budapestimami -

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Már látogatható a Vörsi Betlehem

Egy kicsi falu különleges látnivalója – Idén is látogatható a Vörsi Betlehem

Tudtad, hogy egy Balaton melletti kis faluban látható Közép-Európa legnagyobb betleheme? Idén 75. alkalommal építette fel Vörsön a falu apraja-nagyja Jézus születésének pillanatát megörökítő bibliai jelenetet, aminek csodájára járnak a világ minden részéről.
11 dolog, amire az utazás tanított

12 dolog, amire az utazás tanított

Szélesebb látókör, inspiráció, problémamegoldás, mélyülő önismeret, újabb nézőpontok… Minden utazás tanít valamit.
Bátor ötletek Karácsonyi pulcsikhoz

Bátor ötletek Karácsonyi pulcsikhoz

A legtöbb anyuka jól tudja: kevés az idő, mégis szeretnénk csinosan, kényelmesen és egyedien öltöztetni magunkat és a családot. Sokunknak fontos a fenntarthatóság is, ezért a kinőtt vagy megunt ruhák átalakítása, javítása és újravarrása sokkal vonzóbb, mint a kidobás. És hát valljuk be… egy kis kreatív varrással tényleg pillanatok alatt csodát lehet tenni.
Készítsetek karácsonyi angyalokat!

Készítsetek karácsonyi angyalokat!

A karácsonyi angyalok évről évre visszatérő, gyönyörű szimbólumai az ünnepnek.
Ugrás az oldal tetejére