Jelenlegi hely

Élet a FORMA-BONTÓ után

Gellén Nóra, az Imami oldalak megálmodója közel 20 kilótól szabadult meg. Nem 2 hét alatt, nem használt semmiféle csodaszert és nem koplalt. Hogy hogyan? 3 részes sorozatban mesélte el. Hogyan lett 50 kilós lányból 83 kilós családanya? Olvasd el ITT!  Mi segített visszanyerni a formáját? ITT olvashatod.

… A „Gyerünk, Anyukám!” 6 hetes FORMA-BONTÓ Programja visszavarázsolta az életembe a rendszeres mozgást.

Nagyon örültem a változásnak, de ahogy közeledett a program vége, úgy nőtt bennem az aggodalom...

Mi lesz a FORMA-BONTÓ után?

Már láttam, ahogy újra visszasüppedek a mozgás nélküli létbe és a kilók szép lassan visszakúsznak…

Nem, azt nem akartam!

Még a program vége előtt vásároltam gyorsan egy „Gyerünk, Anyukám!” havi előfizetést (4000 forint), és  a 6 hét után is folytattam a tornákat, szinte minden nap.

Olyanná vált a mozgás, mint az esti fogmosás, vagy az, hogy vacsorát adok a gyerekeimnek. Nem volt kérdés, hogy csinálom-e.

MIT TUD A HAVI ELŐFIZETÉS?

Kádár-Papp Nóri Formatorna óráit imádom, de a havi előfizetéssel új óratípusokat próbálhattam ki:

  • Mezei Eszter Piloxing órái,
  • Adamcsek Edo Total Body órái, és
  • Mogyorósi Kriszta Latin fitnesz órái lettek még a kedvenceim, így igazán változatossá vált a mozgás! (A kínálatban szerepel még jóga, pilates, maminbaba, gerinc tréning…)
Esténként úgy válogatok az órák között, mintha egy  étlapot böngésznék: mindig azt választom, amit éppen „megkívánok”.

Torna előtt azért nem eszek, mert tele hassal bajosan menne a mozgás, utána már nem vagyok éhes, mert „jól lakok” az edzéssel. (Ki akarná elrontani az izzadságcseppekkel elért eredményeket?)

A havi előfizetés rendszere úgy működik, hogy:

  • Minden héten van 4 teljesen új edzés (piloxing, total body, jóga és gerinctréning), amit a hét folyamán bármikor, akárhány alkalommal megcsinálhatsz.

BÁRMIKOR INDÍTHATÓ ÓRÁK:
 

  • Vannak órarend szerinti, fix időpontban kezdődő, élő órák: ezekre „oda kell érni”.
  • Hétvégén az adott hét élő óráinak ismétlését bármikor el lehet indítani, így ha lemaradsz valamiért a kedvenc élő órádról, simán be tudod pótolni!

ÉLŐ ÓRÁK:



Tehát: bármikor indítható és élő órákat, + az élő órák hétvégi ismétléseit kaptam a havi előfizetésért!

Nekem ez is jól működött, de amikor meghallottam, hogy január közepén elindul a Gyerünk, Anyukám! vadonatúj ÉLETÚT PROGRAMJA: rögtön csatlakoztam!

MI AZ AZ ÉLETÚT PROGRAM?

A 8 hetes Életút Programhoz mindenki az edzettségének, aktuális állapotának megfelelően csatlakozhat, hiszen 3 szintje van:
 
    

Bevállalós voltam: az alap kondim ugyan messze volt a „jó”-tól, de a 6 hetes FORMA-BONTÓ Program alatt sokat fejlődtem és tesztelni akartam a határaimat, így a FORMASZERVIZ+ mellett döntöttem!

Nem bántam meg: a 8 hetes program alatt hetente 3 db, 48 órán át elérhető, 40 perces órát kaptam és mindegyikben találtam igazi kihívást!

Most pedig igazán „durva”  dologra készülök: az április 3-án induló, heti 6X 30 perces FORMA-BONTÓ Programra ismét beneveztem és amellett fogok még  heti 3-4 "havi előfizetéses" órát tornázni… elvégre is jön a nyár!

És ettől függetlenül is: SZERETEM CSINÁLNI!

Így vagyunk mi együtt: a Gyerünk, Anyukám!, és én.

Hol havi előfizetéssel, hol 6 hetes, intenzív FORMA-BONTÁSSAL, hol heti 3 tornás Formaszerviz + programmal…attól függően, hogy éppen mihez van kedvem.



(Ezt a nadrágot az „Emlék ruhák”-at tartalmazó dobozomból vettem elő... kb. 15 éve hordtam.)

TÉNYLEG ILYEN RÓZSASZÍN MINDEN?

Dehogy. Vannak hullámvölgyek és megtorpanások.

Frusztrál, ha valamiért nem sikerül bepréselni a napomba a tornát, de az étkezés az igazi mumus…

Képtelen vagyok számolgatni a kalóriákat és az is ritkán fordul elő, hogy direkt, csak magamnak nekiállok főzőcskézni...

A „Gyerünk, Anyukám!” dietetikusától (merthogy az is van!) kapott tanácsokból sokat tanultam, és kitaláltam magamnak egy saját „rendszert”, amit tartani tudok:

•    Ha bolognai spagettit, palacsintát, rántott húst stb. esznek a fiúk: megkóstolom, eszek pár falatot, azután más étellel lakok jól.

•    Figyelek arra, hogy legyen mindig  „más” étel otthon, méghozzá olyan, amit szeretek. Ha nincs mihez nyúlni és hívogatóan figyel egy kakaós csiga: elvesztem…

•    A kenyeret lecseréltem másra,  és amit lehet, stevia-val édesítek.

PONT JÓKOR JÖN…

A „Gyerünk, Anyukám!”-tól időnként levelet is kapok.

Sokszor evidens dolgokról ír Nóri, de mindig éppen jókor jön a „tanács”. Pl. a karácsonyi nagy z@bálások előtt (a közelgő húsvétra is érvényes!):

•    „A lehetőségekhez képest bánj óvatosan az előtted álló, durva kajálásokkal. Jó lenne előre nem megenni, amit majd a Formaszervíz Pluszon le fogsz ugrálni :)” - Igen, ezt tudtam, de a levél után átgondoltam, hogy mi az amiről NEM TUDOK ÉS NEM AKAROK LEMONDANI az ünnepek alatt és megterveztem, hogy hogyan fogok MÉGIS megenni egy fél oroszkrém tortát! (Semmi extra: a halászlevembe nem tettem tésztát, rántott hús helyett sült húst ettem salátával és utána lelkiismerefurdalás nélkül faltam be a kedvenc sütimet! Na jó: másnap azért egy kemény tornát választottam…)

•    "Ha egy nap az étkezésben elhajolsz, ne a “mostmárúgyismindegy” elv vezéreljen :)". – Vannak étkezési kilengéseim, de utána nem feladom, hanem „csakazértis” tornázok!

Nem lettem vasakaratú "fitnesz lédi", de a kilengések és hullámvölgyek ellenére is lassan, de biztosan veszítek a súlyomból:


ÚTRAVALÓ

Ez a változásom (eddigi) története. Útravalóul 3 gondolat, ami nekem sokszor eszembe jut:

•    „Minden nap jól meg kell izzadni, Nórikám!” – Ezt a most 90 éves dédi mondta, amikor megkérdeztem, hogy minek köszönhetően tartja ilyen  jól magát.
•    „Ma van holnap!” (Today is tomorrow!) - Ez mindig eszembe jut, amikor másnapra akarnám halasztani a tornát.
•    „A bícsbádi” ősszel/télen/tavasszal készül

(Beachbody  alatt  az egészséges testet értsd. Amin látszik, hogy nincs elhanyagolva. Amin látszik, hogy a testben lakó ember harmóniában él önmagával, a szervezetével, műveli, ápolja azt. Nem lesz már "OLYAN", mint AZELŐTT. Nem is kell, hogy olyan legyen. Legyen egészséges és érezzük jól magunkat benne! Akár a tengerparton is!)

Mindjárt itt a nyár!!! 
A FORMA-BONTÓ Program április 3-án startol.
Az előszezon (0. hét) - amikor még nincs torna, de fontos dolgok történnek  - március 27-én indul!
VELÜNK TARTASZ?

 

Akkora változást és annyi örömöt hozott a mozgás az életembe, hogy elhatároztam, megkeresem Kádár-Papp Nórit, a Gyerünk, Anyukám! mozgalom alapítóját: egy közös pályázattal mutassuk meg az Imami oldalakat látogató anyukáknak ezt az otthoni, online torna rendszert!

Nóri igent mondott, így elindulhatott  a "Nyárra formában!" pályázat.

Szeretném, ha sok anyuka életébe hoznánk ezzel örömteli változást! A lehetőség itt van: a többi RAJTAD múlik!

A pályázatunkra való jelentkezés véget ért: látogatóink közül országszerte közel 150 anya döntött úgy, hogy belevág a FORMA-BONTÓ Programba és nyárra formába hozza magát! Ők május közepéig heti 6 nap, napi 30 perc igen intenzív tornánk vesznek részt... Nagyon drukkolunk nekik! A 6 hetes program után kiderül, hogy közülük kik nyerik el pályázatunk díjait.


Katt a részletekért:

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

A természet mosolya

Mit suttog az erdő?

Pályázat típusa: Természetvédelmi-irodalmi vers,-próza,-meseíró pályázatKorosztály: több korosztály: általános iskolások és középiskolásokBeküldési határidő: 2025. június 20.
A természet mosolya

A természet mosolya

Pályázat típusa: természetfotósKorosztály: több korosztály: általános iskolások és középiskolásokBeküldési határidő: 2025. június 20.
Stockholmi Ifjúsági Víz Díj

Stockholmi Ifjúsági Víz Díj

Pályázat típusa: tudományos - nemzetköziKorosztály: 15 - 20 éves középiskolásokBeküldési határidő: 2025. február 23.
Félévi bizonyítvány para: tényleg számít, vagy csak a szülők őszhajszálait szaporítja, avagy mit jósol a félévi bizonyítvány?

Félévi bizonyítvány para: tényleg számít, vagy csak a szülők őszhajszálait szaporítja, avagy mit jósol a félévi bizonyítvány?

Tudtad, hogy a január az egyik legstresszesebb hónap az iskolás gyerekek számára? Bizony a félévi bizonyítvány érkezése jelentős stresszt okozhat, miközben az év végi bizonyítvány már jóval kevesebb feszültséget szokott kiváltani.
Ugrás az oldal tetejére