Jelenlegi hely

Családbarát

Tavaszra hangolódva: családi tervező este februárban

Tavaszra hangolódva: családi tervező este februárban

Február a csendes átmenet hónapja. Még benne vagyunk a télben, de már ott motoszkál bennünk a tavasz ígérete.

A hosszabbodó nappalok tökéletes alkalmat adnak arra, hogy családként megálljunk egy estére, és közösen tervezzünk.

Nem nagy dolgokra van szükség. Egy asztal, néhány színes toll, egy bögre tea – és egy óra, amit egymásra szántok.

Minden kiderült! Nagy sikerrel és sok tanulsággal zárult a Pécsimami és a Greendependet Intézet karbon-lábnyom pályázata!

Minden kiderült! Nagy sikerrel és sok tanulsággal zárult a Pécsimami és a Greendependet Intézet karbon-lábnyom pályázata!

Emlékeztek még az áprilisi nagy hírünkre? Az országban egyedüliként húsz Pécsimami olvasónak hoztunk el egy szuper lehetőséget, hogy megtudják: mennyi is a családjuk karbon-lábnyoma és tehessenek is azért, hogy ezt hatékonyan csökkentsék. A kutatás lezárult, mi pedig érdekes és fenntartható tanulságokkal jelentkezünk!

Szegedi Indiso Sóklinika

Szegedi Indiso Sóklinika

Szegeden is egyre több vállalkozás fordít kiemelt figyelmet a családokra, és nyújt olyan szolgáltatásokat, ahol a szülők, gyerekek is jól érezhetik magukat. Nálunk egyelőre nincs olyan egységes osztályozási rendszer, amely értékelné, és nyilvántartaná a családbarát, azaz gyerekbarát helyeket, így hát legfőképp az gyerekbarát, amit annak tekintünk.

Most egy ilyen helyre látogattam el: Petrov Krisztina és Pópity Richárd 2016. június óta vezeti a szegedi INDISO Sóklinikát. Ismerjétek meg Ti is az ő történetüket.

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Ugrás az oldal tetejére