Jelenlegi hely

Erőművek Éjszakája a Szegedi Távfűtő Kft. szervezésében

2023. október 27.  (péntek) 15.00 - 21.00

Mindenkit szeretettel várnak, aki bepillantást nyerne a távfűtés működésébe, megismerkedne Európa legnagyobb geotermikus távhőprojektjével, megnézne egy kazánházat. A szakemberek által vezetett csoportok 15 és 20 óra között óránként indulnak a SZETÁV Kft Vág u. 4. sz alatti irodaházából.

Gyere családosan, hiszen gondoltak a kisebbekre is a Mondolo Egyesület vezetésével a gyerekek megtanulhatják a méhecske táncot , megismerkedhetnek a beporzók rejtélyes életével és kézműves foglalkozásokon vehetnek részt 15 és 18 óra között.
 
A látogatás ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Regisztrálni a https://eromuvekejszakaja.hu/jelentkezes/ weboldalon lehet.
 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

A nyár és a nyaralás a feltöltődésről szól. Nem mindenkinek van kedve kemény edzésekhez és kalória számoláshoz. Néhány egyszerű szokással úgy is élvezheted a pihenést, hogy közben a tested és az egészséged is hálás lesz érte.
Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Megérkezett ismét a kánikula. Ilyenkor még ránézni sem esik jól a sütőre vagy a tűzhelyre. A szervezetünk a hőség elleni védekezéssel van elfoglalva, többet izzadunk, sokkal több folyadékot kívánunk ( a Balatont is kiinnánk, ha lenne benne elég víz), az étvágyunk is csökken, az emésztésünk sem úgy működik, mint egy hűvösebb napon.
Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Van valaki, akit bármikor felhívhatsz? Akivel jókat nevetsz, aki meghallgat, vagy akivel a gyerekeitek együtt nőnek fel? Ma érdemes neki írni egy üzenetet, mert július 30-án van a Barátság Világnapja.
Nyári varrós projectek, egyetlen délután alatt

Nyári varrós projectek, egyetlen délután alatt

Július közepén a legtöbben nem nagy lakásfelújításra vagy bonyolult ruhavarrásra vágynak. Inkább olyan alkotásokra, amelyek gyorsan elkészülnek, hasznosak, és közben egy kis sikerélményt is adnak.
Ugrás az oldal tetejére