Jelenlegi hely

Tisza-parti Óvoda

Cím: 6726 Szeged, Alsókikötő sor 2.
Telefon: 62/435-129

Intézményvezető: Győriné Süle Emese
Fenntartó: Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzat
 
A Szegedimami 2012. őszi "A mi óvodánk" című pályázata keretében 426 szülő osztotta meg gyermeke óvodájával kapcsolatos tapasztalatait.

RÓLUNK MONDTÁK:

Nagyon jók az Óvónők, és kiscsoporttól van úszás.
Az óvoda programja lehetővé teszi a gyermekek sokoldalú, harmónikus mozgásának fejlesztését a heti 2 úszással és a mozgásfoglalkozásokkal. Ezáltal segít az egészség megőrzésében. S ami a legfontosabb: kedves, barátságos, nagy szaktudással bíró felnőttek nevelik a gyerekeket.
Mert csak jót hallottunk róla, és így is van. A legfontosabb hogy a gyerekek is nagyon szeretik.
Az Óvónénink nagyon kedves. Az asztmás gyerekeknek a gyógyszert be tudják adni, ezért nem kell otthon maradniuk nekik sem.
Nagyon megtetszett az óvoda, éS az ovónővel való beszélgetés után nem volt kétséges, hogy a gyermekünk ide fog járni! Nagyon sok délutáni programot biztosítanak a gyerekeknek, valamint az ovónők, meg a dajka nénik nagyon kedvesek, aranyosak!
Rendezett környezet, tágas udvara van. Az óvonők képzettek, a gyerekekkel türelmesen és nagyon jól bánnak. A csoportszobák nagyon jól felszereltek. A foglalkozásokat nagyon jónak tartom. Ebben az óvodában több pluszt kap (pl. úszás, görkorcsolya oktatás, stb.) Az unokám kimondottan szeret ide járni. Süni csoport

Hozzászólások

Az óvónők felkészültsége, hozzáállása, tettvágya csillagos ötös (vagy inkább hatos). A gyerekekkel türelmesek, rengeteg programot szerveznek, élményeket adnak át a nekik. Hetente kétszer úszni járnak, szinte minden nap levegőznek - nemcsak az udvaron, hanem a közeli Ligetben is. A gyerekek iskolai felkészítését átlagon felül teljesítik, maximálisan figyelembe véve az egyes gyerkőcök sajátosságait, képességeit. A lányom imád reggel oviba menni, alig akar délután hazajönni! Kippkopp csoport

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

A kisgyerekes ruhatár egy külön világ. A darabok gyorsan cserélődnek, mégis közben meglepően gyorsan el is használódnak. Egy body, amit pár hete vettél, már foltos. Egy nadrág térde elvékonyodott, pedig még bőven hordható lenne.Ilyenkor nem az a legjobb döntés, hogy kidobjuk. Ezek a ruhák nagyon jól javíthatók – ráadásul egy kis átalakítással még jópofábbak is lehetnek, mint új korukban.
"Elfogyott a gyömbérszörp?"

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

A gyömbérszörpről először a 90-es években hallottam, a Hupikék törpikék egyik „dalában”. Igaz, akkoriban a gyömbér még nem volt mindennapos vendég a boltok zöldséges pultján. Aztán ahogy egyre könnyebben hozzáférhetővé vált, úgy kedveltem meg én is egyre jobban.
Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Május végén és június elején országszerte virágzik a bodza, amely nemcsak az utak mentén és erdőszéleken illatozik, hanem igazi konyhai és házipatikai kincs is. Sokan ilyenkor indulnak kosárral bodzát szedni, hiszen néhány marék virágból egész évre elegendő szörp, tea vagy akár különleges finomság készülhet.
Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?
Ugrás az oldal tetejére