Jelenlegi hely

Toldy Utcai Óvoda

Cím:  6720 Szeged, Toldy u. 4..
Telefon:62/420-929
Honlap:www.ovi.szegedvaros.hu
E-mail:  toldy.ovoda@int.ritek.hu
Intézményvezető: Pálházi Regina
Fenntartó: Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzat
 
A Szegedimami 2012. őszi "A mi óvodánk" című pályázata keretében 426 szülő osztotta meg gyermeke óvodájával kapcsolatos tapasztalatait.

RÓLUNK MONDTÁK:

Mert szeretetteljes, biztonsàgos, kreativ lègkört biztosítanak.
Nagyon kedvesek az óvónők. Különböző foglalkozások vannak, ami a gyerekek fejlődését segíti.
Mert az óvónők szakmailag jól felkészültek és nagyon kedvesek.
A nevelési szakmai program nagyon tetszik. Szuper óvónőink vannak, a nevelési szakmai program nagyon jó, nagyon hangulatos a csoportszoba, nagyon kellemes/családias légkör.
Mert az unokatestvére a Juhász Gyula általános iskolába járt, és a testvérei is oda járnak. Az igazgató, Bácsi János ezt ajánlotta. Rendezett az udvar, sok a játék, mozgalmas, soha nem aludt délután eddig, de most alszik. Jól érzi magát.
Nagyon színvonalas munka folyik, az óvónők következetesek, szeretettel fordulnak a gyerekek felé, ugyanakko rmegkövetelik a fegyelmet, tiszteletet is. A legjobb visszajelzés a gyermekünk, aki vidáman és jókedvűen megy minden nap.
szuper óvónők, szuper nevelési program, hangulatos csoportszoba, tündéri dadus néni

Hozzászólások

Nagyszerű óvónők, sok szabad játék, változatos programok és emellett megfelelő oktatási tematika.

Türelmes, felkészült, szakmailag kifogásolhatatlan óvónők és dadusok dolgoznak azon, hogy a gyerekeknek csodaszép környezetet varázsoljanak. A gyerekeim szeretnek ide járni! 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Miért vallanak kudarcot a hagyományos nevelési módszerek az ADHD-s gyerekeknél? Az október a figyelemhiányos hiperaktivitás-zavar (ADHD) és a diszlexia tudatosításának hónapja. A viselkedési tünetek mögött gyakran specifikus kognitív gyengeségek állnak. Szerencsére ma már egyre kevésbé azonosítjuk az ADHD-t a „rosszasággal”, azonban sok szülő és pedagógus szembesül azzal a kihívással, hogy a hagyományos nevelési eszközök nem működnek. De a szakértő szerint az ADHD-val élő gyermekek motiválására is megtalálhatjuk a hatékony. stratégiát.
Kézjel és koktél - segélykérés bántalmazás esetén

Kézjel és koktél - segélykérés bántalmazás esetén

A legutóbb történt, kiskorút ért bántalmazás esete mellett szülőként sem mehetünk el szó nélkül, fel kell vennünk a kesztyűt és felkészítenünk gyermekeinket az ilyen helyzetekre is.
Kémia a konyhában - avagy: Hogyan főzz jobban, okosabban?

Kémia a konyhában - avagy: Hogyan főzz jobban, okosabban?

Ételt készíteni nem annyira bonyolult, mint embert juttatni a Marsra. De rengeteg olyan tipp és trükk létezik, amitől vagy a végeredmény lesz jobb, vagy az életed könnyebb. Ezekből mutatunk most néhányat.
Mit egyek, hogy egészséges legyek? Ismerd meg a Hormonkontroll étrendet!

Mit egyek, hogy egészséges legyek? Ismerd meg a Hormonkontroll étrendet!

Változni, soha nem könnyű! A berögzült szokások, a napi rutin gördülékennyé teszik a mindennapokat. Az étkezésünkön változtatunk szinte a legnehezebben! Megszoktunk bizonyos ételeket, ízeket, és a hétköznapi rohanásban sokszor úgy gondoljuk, nincs idő az egészséges ételekre. Ha jobban belegondolunk, az egészség, a szép bőr, és a megfelelő testsúly titka is éppen itt kezdődik - a tányérunknál.
Ugrás az oldal tetejére