Jelenlegi hely

Felhívás különóra/tanfolyam körképünk elkészítéséhez!

Mindig olyasmin törjük a fejünket, aminek szülőként magunk is örülnénk... Így jött az ötlet, hogy készítsük el Szeged és környéke KÜLÖNÓRA/TANFOLYAM KÖRKÉPÉT!

Töltsd ki rövid űrlapunkat, és felkerül adatbázisunkba különóra/tanfolyam ajánlásod!

Szeged és környéki különóra/tanfolyam körképet oldalunkon azért hozzuk létre, hogy a szülők egy helyről tudják beszerezni az információkat.

  • Te is szeretnéd egyben látni, hogy a környékeden milyen különóra//tanfolyam lehetőségek vannak?
  • Szívesen ajánlanád különórádat, tanfolyamodat a többi Édesanyának?
  • Szülőként meg vagy elégedve gyermeked választott különórájával/tanfolyamával és szívesen ajánlanád másoknak is?

 

TÖLTSD KI RÖVID ŰRLAPUNKAT ÉS FELKERÜL ADATBÁZISUNKBA AJÁNLÁSOD!

Kinek ajánljuk?

  • Mindenkinek, aki valamilyen különórát, foglalkozást, tanfolyamot tart: akár gyermekeknek, akár felnőtteknek.
  • Minden édesanyának, édesapának, nagymamának, nagypapának, akinek gyermeke/unokája valamilyen különórára jár és szívesen beküldené adatbázisunkba.

Kérlek oszd meg felhívásunkat, hogy minél több különóra beérkezzen hozzánk, vagy ha ismersz foglalkozásvezetőt küld el neki linkünket!

Köszönjük, hogy hozzájárultál a Szegedimami "különóra körképének" elkészítéséhez!

FONTOS! HA TÖBB KÜLÖNÓRÁT, TANFOLYAMOT IS AJÁNLANÁL, MINDEGYIKHEZ KÜLÖN ŰRLAPOT TÖLTS KI! KÖSZÖNJÜK!

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Magyar Feltalálók Napja - amikor a magyar észjárásra büszkék vagyunk

Magyar Feltalálók Napja - amikor a magyar észjárásra büszkék vagyunk

Tudtátok, hogy van egy nap, ami csak a magyar feltalálóké? Minden év június 13-án ünnepeljük a Magyar Feltalálók Napját, amikor a világot formáló magyar elmék előtt tisztelgünk. Ez egy remek alkalom arra, hogy a gyerekekkel együtt felfedezzük, milyen találmányok születtek hazánkban, és hogy mennyi mindent köszönhetünk ezeknek a zseniális ötleteknek.
Tiszta víz, tiszta élmény – kirándulás iható forrásokhoz a családdal

Tiszta víz, tiszta élmény – kirándulás iható forrásokhoz a családdal

Magyarország tele van szebbnél szebb forrásokkal, ahol a természet csendje és a tiszta víz varázsa együtt ad élményt. Hoztam pár igazán hangulatos helyet.
MegaPapír rajzpályázat 2025 - 1.000.000 Ft összértékű nyereménnyel

MegaPapír rajzpályázat 2025 - 1.000.000 Ft összértékű nyereménnyel

Pályázat típusa: rajzpályázatKorosztály: óvodások és általános iskolás alsó tagozatosokBeküldési határidő: 2025. június 10.
Kés - és?

Kés - és?

A háziasszony jellemzően főz. Persze nem sorsszerűen. A gyorséttermek, pizzák, hamburgerek és csirkemell csíkok világában igazzá vált: aki telefonálni tud, főzni is tud.
Ugrás az oldal tetejére